Yaşam

Oyuncu Tolga Karel, cumhurbaşkanı adayını açıkladı

Yıllar önce oynadığı Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Oğuz karakteri ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu Tolga Karel, 2017 yılında Amerika’ya yerleşmiştir. Bir süre tır şoförlüğü yaptıktan sonra kendi lojistik şirketini kuran Karel , sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

“KILIÇDAROĞLU’NUN ADAYLIĞINI SONUNA KADAR DESTEKLİYORUM”

Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili düşüncelerini Instagram hesabından dile getiren Karel, cumhurbaşkanı adayını da açıkladı. Karel, art arda yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı: “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığını sonuna kadar destekliyorum. O kendisine yakışanı yaptı. Yıllarca arka kapıdan karşı çıkmak zorunda kaldı ve ilk kez Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la karşı karşıya geldi. Şimdi bir mahrem meydanı olacak sonra Sn.Recep Tayyip Erdoğan’a karşı seçimi kaybedeceği için o da CHP’nin genel başkanlığından istifa edip aktif siyasetten çekilecek.Çünkü seçime girecek diğer adaylar Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş. Bu fazileti mutlaka görün, bu fazileti mutlaka görün.”

“ERDOĞAN’IN BU GÖREVDE DEVAM ETMESİ ÇOK YAKLAŞTI”

“Dünya savaşlar, şoklar ve ekonomik krizlerle boğuşurken, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu zorlu süreçte hizmet vermeye devam edeceği aşikardır. Çünkü Türk milletinin en doğru kararı vereceğine tüm kalbimle inanıyorum. Onlara yakışır, sandıkta.”

habermelikgazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu